Porady prawne online 2022-08-31T08:52:28+00:00

PORADY PRAWNE ONLINE

Na czym polegają porady prawne online?

Porady prawne on-line mogą odbywać się poprzez wideorozmowę (np. Skype, WhatsApp) lub w formie telefonicznej. Konsultacja trwa do 60 minut. Cena konsultacji wynosi zasadniczo od 200 zł brutto natomiast jeśli zdecydujesz się powierzyć mi dalsze prowadzenie sprawy, zapłacona przez Ciebie cena za konsultację zaliczana jest na poczet wynagrodzenia za prowadzenie sprawy. Zdarza się także, że zagadnienie wymaga dokonania pogłębionej analizy. Wynagrodzenie w takich przypadkach ustalane jest indywidulanie.

Inną formą pomocy prawnej na odległość, jest możliwość sporządzenia projektów dokumentów, pism (w tym procesowych), umów, etc.

Jak skorzystać z porad prawnych online?

WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ
Wybierz interesujący Cię temat porady i opisz swój problem. Zadaj mi pytanie abym mogła się przygotować i wiedzieć w czym konkretnie mogę Ci pomóc. Jeśli posiadasz dokumenty, które są związane ze sprawą, to również je załącz, to pozwoli mi lepiej przeanalizować Twoją sprawę. Wskaż w jakiej formie chcesz uzyskać poradę, a także jakie dni i godziny są dla Ciebie najbardziej dogodne.

PORADA PRAWNA
Po uregulowaniu wynagrodzenia, ja przystępuję do realizacji usługi w uzgodnionym terminie i formie.

Rodzaj sprawy
RodzinneSpadkoweCywilneGospodarczePracowniczeAdministracyjneInne

Preferowana forma porady
SkypeWhatsAppTelefonInne

Preferowana data porady

Preferowana godzina porady
8:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:00